Kto otrzyma kredyt na pożyczkę na samochód?

17 lutego 2021
 • 20 czerwca 2018 r
 • | Meghan CarbaryCosignerNie jest tajemnicą, że pożyczka na auto może być świetnym narzędziem do odbudowy złego kredytu. Czasami, gdy borykasz się ze słabym kredytem, ​​nie możesz dostać kredytu samochodowego bez cosignera. Tak więc, nawet jeśli otrzymujesz pożyczkę, jest ona częściowo oparta na ocenie kredytowej cosignera. Ale kto otrzyma impuls, gdy odpowiedzialne spłaty pożyczki zaczną się spłacać?

  Znaczenie Cosigners

  Aby zrozumieć, jak finansowanie wpływa na kredyt, najpierw musisz wiedzieć, jak działa cosigning na samochód. Jeśli Twój pożyczkodawca wymaga pożyczki pod zastaw samochodu, oznacza to, że spełniłeś jego minimalne wymagania, ale Twój kredyt mógł być trochę za niski. Więc zamiast stanowczo odmawiać, jesteś proszony o cosigner.

  Czy Cosigner potrzebuje dobrego kredytu?

  Cosigners musi spełniać określone wymagania, aby skutecznie pomóc Ci w uzyskaniu auto finansowania. Zwykle oznacza to posiadanie kwalifikującego się minimalnego dochodu, takiego jak ty, ale ze znacznie wyższą zdolnością kredytową. Cosigners zwykle musi mieć co najmniej 700 punktów, aby się zakwalifikować.

  Kogo to dotyczy kredytu?

  Twój kredyt cosigner służy do automatycznego finansowania. Ale jako twój cosigner kładą dla ciebie coś więcej niż tylko dobry kredyt. W przypadku, gdy nie możesz lub nie możesz zapłacić, pożyczkodawca zwróci się do Twojego cosigner o pobranie płatności. W przypadku niewywiązania się ze zobowiązań pożyczkodawca może nawet zająć się Twoim cosignerem po przejęciu samochodu. Nawet zanim to się stanie, wpłynie to zarówno na Twój kredyt, jak i na kredyt Twojego cosignera. Ponieważ kredyt współpożyczki jest powiązany z Twoją pożyczką, zaniedbanie zobowiązań finansowych również obniży ich wynik.

  Udzielanie dobrego kredytu tam, gdzie jest należne

  Z drugiej strony, jeśli wszystkie spłaty pożyczki spłacasz terminowo iw całości, zaczyna to mieć pozytywny wpływ na przebieg pożyczki. W ten sposób możesz poprawić nie tylko swój kredyt, ale także swój cosigner. Twoja historia płatności jest największym czynnikiem wpływającym na Twoją zdolność kredytową, ale jej zbudowanie zajmuje trochę czasu.

  Jak widzisz, nie chodzi o to, czyj kredyt się poprawi, bo Twój kredyt samochodowy wpłynie na was oboje. Uważaj, ponieważ tylko jedna spóźniona płatność za samochód może mieć duży negatywny wpływ znacznie szybciej niż pozytywne płatności. Z tego powodu ważne jest, aby przed zaciągnięciem kredytu samochodowego wraz ze swoim współsignerem omówić zalety i wady oraz mieć przygotowany plan na wypadek opóźnienia w płatnościach.

  Projektowanie może być dobre dla obu stron

  Potrzebowanie cosignera nie jest najgorszą rzeczą, która może stanąć Ci na drodze, gdy potrzebujesz kredytu samochodowego. Nie jest to również coś, w co można wejść lekko, ze względu na wpływ, jaki twoje działania mogą mieć na czyjąś zasługę. Tak więc, jeśli potrzebujesz kredytu samochodowego, ale złe kredyty Cię obciążają, rozważ rozmowę z bliskim przyjacielem lub członkiem rodziny o zostaniu cosigner. Nawet jeśli nie jest to wymagane, posiadanie cosignera z lepszym kredytem może pomóc Ci uzyskać lepsze oprocentowanie.

  Jeśli jesteś gotowy na finansowanie, ale nie wiesz, gdzie się zwrócić, zajrzyj do Auto Credit Express . Współpracujemy z ogólnokrajową siecią specjalnych dealerów finansowych, którzy dysponują pożyczkodawcami, którzy pomagają ludziom borykającym się z problemami kredytowymi. Śmiało i wypełnij nasz prosty formularz wniosku o pożyczkę samochodową online, a my już dziś pomożemy Ci znaleźć lokalnego dealera!

 • ĆwierkaćUzyskaj bezpłatną zdolność kredytową już teraz i uzyskaj kopię swojego najnowszego raportu kredytowego!

We use cookies to provide you with the best possible experience. By continuing, we will assume that you agree to our cookie policy